אוטוורלד בריסל - Autoworld

מוזיאון המכוניות בבריסל

מוזיאון המכוניות בבריסל (Autoworld Brussels) הוא המקום לראות בו מכוניות מסוגים שונים ומתקופות שונות. זהו מקום מעולה לכל חובבי המכוניות וגם לחובבי ענתיקות אך גם לאוהבי החדשנות. 

אוטוורלד, מוזיאון המכוניות בבריסל מקיף את תחום הרכבים מכל כיוון אפשרי. המוזיאון פרוש על פני שטח רחב ידיים במבנה יפהפה מן המאה ה- 19 המאפשר לכם לשוטט בכיף. ברחבי במוזיאון מוצגים דגמים מיוחדים של מכוניות מלפני עשרות שנים, סוגים שונים של רכבים ציבוריים כמו רכבי כיבוי שבמקרה הזה הם דווקא מדליקים, אוטובוסים, אמבולנסים ועוד...

אוטוורלד הוא המקום לראות בו כרכרות, את המכוניות הראשונות שנחשבו לפלא של ממש בסוף המאה ה- 19 ותחילת המאה ה- 20. המוזיאון פורש יריעה רחבה מאוד של זמן ומקום המציגה לכם במקום אחד את הגלגולים הרבים שעברו המכוניות עד שהגיעו להיות מה שהן היום.

מזמינים כרטיסים למוזיאון אוטווורלד ועוקפים את התור >>

אוטוורלד בריסל

רכבי ספורט מרשימים

מיציתם את המכוניות העתיקות בעלות הצורות המשעשעות אשר סביר שנסעו יותר כמו כרכרות מאשר כמו מכוניות חדישות? רוצים להגביר את הקצב? אין בעיה. לכו לאזור של מכוניות הספורט. 

שם כבר תרגישו איך האדרנלין מתפשט בתוככם ועושה לכם חשק לסיבוב מהיר באחת מהן. יותר מעשרים סוגים של מכוניות מירוץ מוצגות במוזיאון. גם כאן תראו את ההבדלים בין מכוניות מירוץ של פעם למכוניות מירוץ של היום, או מכוניות ספורט עתיקות לעומת מכוניות הספורט החדישות של היום. רק להסתכל ולדמיין איך אתם יושבים בפנים ומעלים אבק על מסלול המירוצים...

כבוד גם לרכב הדו גלגלי

מוזיאון המכוניות נותן מקום של כבוד גם לרכב הדו גלגלי. כאן ניתן לראות את ההתפתחויות, השינויים והחידושים שנעשים במשך השנים באופנועים וקטנועים. בנוסף מוצג אוסף של אופניים ואופנועים אשר חודשו ושופצו בסבלנות על ידי בעל מוסך לאופנועים בשם Marcel Thiry. האופניים והאופנועים אשר רק רגע לפני כן נזרקו כשהם שבורים או פגומים קיבלו חיים חדשים והאוסף הגדול הוא מרשים.

מזמינים כרטיסים למוזיאון אוטווורלד ועוקפים את התור >>

אזור של גאווה מקומית

אזור שלם במוזיאון המרשים מוקדש לרכבים הבלגיים. אזור זה מראה דגמים בלגיים שפותחו לאורך השנים מאז סוף המאה ה- 19. הוא חולק כבוד לא רק לדגמים עצמם אלא גם לכל אלה אשר עסקו בפיתוחם, החל מפיתוח ראשוני, דרך מהנדסים, בעלי מלאכה ומעצבים.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך