קפה מטרופול בריסל - Cafe Metropole Brussels

בית קפה במלון יוקרה

בית הקפה מטרופול (Cafe Metropole) בבריסל הוא מקום שהמילה הראשונה שעולה כאשר נכנסים אליו היא "וואוו". בית הקפה הפופולארי הזה, הממוקם במרכז בריסל, מהווה חלק ממלון מלון מטרופול (Metropole) המומלץ אף הוא.

 

מבנה מרשים בן למעלה מ-120 שנים

קפה מטרופול מעוצב בצורה אלגנטית ולו תקרה גבוה, עמודי שיש יוקרתיים, שנדלירים מפוארים. בית הקפה עבר בשנים האחרונות שיפוץ לצד מאמצים להשאיר את האלמנטים הקלאסיים, שעה שבית הקפה נמצא במבנה שעומד על תילו מאז 1890. התוצאה היא בית קפה אשר הישיבה בו מהווה אטרקציה בפני עצמה, עוד לפני שהמלצרים מגישים את המנות לשולחן.

התפריט העשיר

התפריט של קפה מטרופול עשיר ומעניין. מאחוריו עומד אחד מחלוצי סצנת הבראסרי הבלגי, ובתפריט תמצאו מספר מנות המזוהות עם המטבח הבלגי המקומי יחד עם זאת, קיימת השפעה אדירה למנות מהמטבחים הצרפתיים והאיטלקיים המהוות השראה ישירה למנות במקום. בנוסף תמצאו מאכלים בהשראת מטבחים עולמיים אחרים, למשל המטבח האסייתי.

קפה בלגי משובח

למקום ניתן להגיע כדי לטעום קודם כל מהקפה הבלגי המשובח, אלא שלא רק שתייה חמה מוגשת כאן. תפריט האלכוהול של בית הקפה מטרופול הוא רחב וכולל היצע מרשים של בירות מקומיות, הלו הי הבירה הבלגית ששמן הולך לפניהן ומשקאות אלכוהוליים אחרים.

התמחור בבית הקפה הוא סביר בסטנדרטים של בריסל. הדעה הרווחת היא שהוא בהחלט מהווה תמורה למחיר אותו משלמים הלקוחות.

 

כתבות שאולי יעניינו אותך